powiększ zdjęcie...Firma Pana Jerzego Kasprzaka powstała w 1994 roku. Pierwszym znaczącym zamówieniem dla przyszłości zakładu były schody na zamówienie klienta z Tczewa, dzięki któremu Jerzy Kasprzak nawiązał kontakt z rynkiem niemieckim. Dziś prawie dziewięćdziesiąt procent produkcji sprzedawane jest właśnie w Niemczech. Firma otworzyła przedstawicielstwo w Hamburgu.

powiększ zdjęcie...Jerzy Kasprzak wykonuje różnego rodzaju schody, każde inne, każde według specjalnych wymagań klienta. Lubi pracować w dużych pomieszczeniach, wykonywać i aranżować schody przestrzenne, które stanowią o charakterze wnętrza. Wtedy może zaproponować projekt o niekonwencjonalnym charakterze. Pięknie dopełniają wnętrza schody, na które wchodzi się z dwóch stron. Pan Jerzy jest zdania, że taka konstrukcja spełnia nie tylko walory użytkowe, ale również estetyczne.

Firma Pana Jerzego, to firma rodzinna. On sam z dwoma synami zajmuje się produkcją, żona sprawami urzędowymi. Ponadto zatrudnia kilka osób. W tej chwili konkretyzują się plany związane z rozbudową zakładu, bo popyt na schody z Zakładu Stolarskiego Jerzego Kasprzaka jest olbrzymi.

wyróżnienie